Tarascon Kardiyoloji Cep Kitabı kitabı

Kitaplar kategorisine 10 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi, 9 defa okundu

Timothy Wm. Smith – Tarascon Kardiyoloji Cep Kitabı
Tarascon Kardiyoloji Cep Kitabı, kardiyovasküler hastalıkların tüm yönlerini ele alan, Tarascon Cep Kitapları serisinin sürekli mükemmeliyet geleneğine uygun, kanıta-dayalı bir hastabaşı başvuru kılavuzudur.
Cep büyüklüğündeki bu kaynak hekimlerin uygun test ve konsültasyonları istemesine yardımcı olmak üzere temiz bir şekilde düzenlenmiş ve hastalık/sendrom süreçlerinin tanı ve değerlendirmesi ile tedavi seçeneklerine odaklanmıştır. Bu değerli kaynakta ayrıntısıyla yer alan kardiyak başlıklar arasında EKG monitörizasyonu, kardiyak görüntüleme, koroner arter hastalığı, perikardiyal hastalıklar, pacemaker tedavisi, elektrfizyoloji yer almaktadı.
Tarascon Kardiyoloji Cep Kitabı tıp fakültesi öğrencileri, asistanlar ve kardiyoloji alanındaki klinisyenler için vazgeçilmez bir hızlı başvuru kaynağıdır.
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.
Basım Tarihi 11/2013, Basım Yeri Türkiye, Boyutlar 9×15 cm, Dil Türkçe, Format Karton Kapak, Kağıt Tipi 1. Hamur, Sayfa Sayısı 386, ISBN 9786053350224, Kategori Kitap > Referans > Genel, Yazar Timothy Wm. SmithDuane S. Pinto, Çevirmen Nurettin Özgür DoğanÖzlem Bilir,

Etiketler : , , , , ,

Yorum Yaz