Java: Nesne Yönelimli Programlama kitabı

Kitaplar kategorisine 31 Mart, 2018 tarihinde eklendi, 47 defa okundu

Ali Orhan Aydın – Java: Nesne Yönelimli Programlama
Java: Nesne Yönelimli Programlama kitabı, nesne yönelimli programlamanın temellerini, Java programlama dili ile beraber öğretmek için hazırlanmıştır. Bu amaçla öncelikli olarak, Java programlama dili okuyucuya anlatılmaktadır. Ardından, Java ile nesne yönelimli programlama yapabilmek için gereken altyapı, örneklerle sağlanmıştır. Konu anlatımı eşliğinde, uygulaması yapılabilecek çok sayıda örnek Java uygulama alıştırmaları verilmiştir. Örnek uygulamaların hepsi çalıştırılabilir durumda olup, konuları pekiştirmeyi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Bu kitap en başta Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, mühendisliğin çeşitli bölümleri ile diğer teknik bölümler, Yüksekokullar ve Teknik Liseler olmak üzere, birçok bölümde eğitim gören ve yazılım sektöründe çalışacaklar için bir başvuru kaynağı olması amacıyla yazılmıştır.
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.
Basım Tarihi 11/2012, Basım Yeri Türkiye / İstanbul, Boyutlar 16.50×24 cm, Dil Türkçe, Format Karton Kapak, Kağıt Tipi 1. Hamur, Sayfa Sayısı 306, ISBN 9789944711883, Kategori Kitap > Bilgisayarlar > Programlama > Genel, Yazar Ali Orhan Aydın, Editör Haldun Erim, Pusula YayıncılıkAğ Teknoloji Kitapları Dizisi,

Etiketler : , , , , ,

Yorum Yaz