Fucking Berlin kitabı

Kitaplar kategorisine 6 Nisan, 2018 tarihinde eklendi, 45 defa okundu

Sonia Rossi – Fucking Berlin
Sonia Rossi İtalya’dan Almanya’ya üniversite tahsili için gidiyor.
Berlin’de yaşıyor. Üniversitede matematik öğrenimi görüyor ve hafta sonları arkadaşlarıyla buluşuyor. İlk görüşte âşık olduğu sevgilisiyle evleniyor. Kocasının bohem yaşam tarzı, geçim sıkıntısının yanı sıra ışıltılı bir hayata duyulan özlem Sonia Rossi’nin hayatını temelden değiştiriyor.
Normal, genç bir kadın-ilk bakışta. Çünkü onun farklı bir işi var: Bedenini satıyor. Ve bunu dert etmiyor.
Üniversite öğrencisiyken fuhuşa nasıl adım atılır? Genelev nasıl bir yerdir? Kendini ilk defa bir müşteriye teslim etmek nasıl bir duygudur? Müşterilerle ve meslektaşlarla günlük hayat nasıldır? Tahsil hayatı, ilişkiler ve fahişelik aynı anda nasıl bir arada tutulur?
Sonia Rossi’nin hayalleriyle başlayan ve tercihleri ile şekillenen gerçek hayat hikâyesi. Satın alınabilinen sevginin otobiyografik itirafı… Rahatsız edecek kadar samimi!
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.
Basım Tarihi 2/2010, Basım Yeri Türkiye / İstanbul, Boyutlar 13×21 cm, Dil Türkçe, Format Karton Kapak, Kağıt Tipi 2. Hamur, Sayfa Sayısı 254, ISBN 9786054316021, Kategori Kitap > Kurgu > Kısa Hikayeler, Yazar Sonia Rossi, Çevirmen Yasemin Bettina Neubauer, LabellaYaşantı Dizisi,

Etiketler : , , , , ,

Yorum Yaz