Benim Kitabım kitabı

Kitaplar kategorisine 13 Nisan, 2018 tarihinde eklendi, 41 defa okundu

Cansu Erkmen – Benim Kitabım
Sevgili Çocuk, Her sayfasına kendinden bir şeyler katarak yaratacağın sana ait bir kitap olsun ister misin? Kendini anlatarak, kendini keşfederek yazarlığa ya da çizerliğe ilk adımını atmak ister misin?Elinde tuttuğun bu kitap her sayfasıyla sana ait bir kitap olacak. Senin kitabın!
Sevgili Anne Baba,Umutları, korkuları, mutluluk kaynakları, hayalleri ve daha birçok yönüyle çocuğunuzun iç dünyasına açılan bir kapı görevi görecek olan bu kitap, dilerseniz çocuğunuzun kendi kendine hazırladığı özel kitabı, dilerseniz hep birlikte doldurarak kaliteli vakit geçirebileceğiniz bir aktivite aracı olarak kullanılabilir.
Sevgili Eğitimci,Öğrencilerinizde başarıyı teşvik etmek, hayatları ve kişilikleri ile ilgili farkındalık yaratmak, güçlü ve desteklenmesi gereken yönlerini fark etmelerini sağlamak ve gelecek algısı kazandırmak için kullanabileceğiniz bu kitap; rehberlik, Türkçe, yaratıcı yazarlık, yaratıcı düşünme ve daha birçok derste veya kulüp saatinde kullanabileceğiniz etkili bir kaynak olacaktır.
– Cansu Erkmen
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.
Basım Tarihi 9/2014, Basım Yeri Türkiye / İstanbul, Boyutlar 16×23 cm, Dil Türkçe, Format Karton Kapak, Kağıt Tipi 2. Hamur, Sayfa Sayısı 170, ISBN 9786053230113, Kategori Kitap > Çocuk & Gençlik Kurgu Dışı > Oyunlar & Aktiviteler > Genel, Yazar Cansu Erkmen, CiniusÇocuk Kitapları,

Etiketler : , , , , ,

Yorum Yaz