Bay Lemoncello’nun Kütüphanesinden Kaçış kitabı

Kitaplar kategorisine 10 Haziran, 2018 tarihinde eklendi, 15 defa okundu

Chris Grabenstein – Bay Lemoncello’nun Kütüphanesinden Kaçış
Lemoncello’nun Kütüphanesine Giriş Kolay, Çıkış Zordur. Bunun İçin Şans Kartı, İyi Bir Zar Veya Zekadan Fazlasına İhtiyacınız Var.
Kyle Keeley’nin iki ağabeyiyle rekabet etme şansı yoktu. Ama kutu oyunlarında herkesin kazanma şansı vardır… İyi bir zar atışı, şanslı bir kart çekilişi ve biraz zekâyla o da bir oyunda kazanabilir.  Kyle dünyanın en ünlü oyun üreticisinin, yaşadığı kasabanın yeni kütüphanesini tasarladığını ve kendisinin de bu ilk gecede kütüphanede oyun oynayacak çocuklardan biri olduğunu öğrenince çok sevinir. Ancak oyunun son şartı kütüphaneden kaçıştır. Ne var ki Kyle’ın bilmediği şey, kütüphaneye girişin kolay, çıkışın ise zor olduğudur.
Ödüllü yazar Chris Grabenstein kahkaha dolu son hikâyesinde gerilimli bir serüvenden heyecan verici bilmecelere dönüş yapıyor. Peki, siz kütüphaneden nasıl çıkılacağını bulabilir misiniz?
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.
Basım Tarihi 8/2016, Basım Yeri Türkiye / İstanbul, Baskı 1, Boyutlar 13,50×19,50 cm, Dil Türkçe, Format Karton Kapak, Kağıt Tipi 2. Hamur, Sayfa Sayısı 280, ISBN 9789752119857, Kategori Kitap > Çocuk & Gençlik Kurgu > Genel, Yazar Chris Grabenstein, Çevirmen Zeliha İyidoğan Babayiğit, Altın Kitaplar – Çocuk KitaplarıÇocuk Romanı Dizisi,

Etiketler : , , , , ,

Yorum Yaz