2014 KPSS A Grubu Para-Banka-Kredi Konu Anlatımı kitabı

Kitaplar kategorisine 15 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi, 37 defa okundu

Dilek Erdoğan Kurumlu – 2014 KPSS A Grubu Para-Banka-Kredi Konu Anlatımı
Değerli adaylar;

Toplumda en değerli beşeri sermayemiz olan sizler, yıllarca girdiğiniz sınavlardan sonra yeni bir sınavla daha karşı karşıyasınız. Devlet kurumlarına atanmak, özellikle uzman ve müfettiş olabilmek için önce KPSS barajını geçmeli ve o sınavlara KPSS Alan Bilgisi’nden alacağınız puanlarla başvuru hakkı elde etmelisiniz. Zor bir süreçle karşı karşıyasınız fakat bu sürecin sonunda elde edeceğiniz mevkileri düşünürseniz bu güçlüklere çok daha rahat katlanabilirsiniz.

Bu çok önemli olan süreçte, Alan Bilgisi’nde biliyoruz ki hepinizin en büyük korkularından biri “iktisat”. Analizleri, formülleri, yorumları… İktisatta her gün yeni bir şey keşfeder; engin bir denizde istediğiniz kadar açılabilirsiniz! Fakat bizim amacımız bu denizde sizi kaybetmek değil güvenli bir yolla sonuca ulaştırmaktır. Bu amaçla hazırlanan kitabımızda size en pratik ve en kolay test yöntemleriyle iktisadı öğretmek ve her şeyden önemlisi korkulan değil sevilen bir iktisat dersi sunmak hedeflenmiştir. Ayrıca sadece KPSS soruları değil, kurumların müfettişlik ve uzmanlık sınav soruları da dikkate alınarak KPSS sonrası da kütüphanenizde bulunması gereken bir kitaba dönüştürülmüştür.

KPSS Alan İktisat’ta;

* Mikro İktisat % 30
* Makro İktisat % 25
* Para-Banka Kredi % 10
* Uluslararası iktisat % 10
* Büyüme ve Kalkınma % 10
* Türkiye Ekonomisi % 10
* İktisadi Doktrinler Tarihi % 5 oranında yer almaktadır.
(Tanıtım Bülteninden)
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.
Boyutlar 13,50×20 cm, Dil Türkçe, Format Karton Kapak, Kağıt Tipi 2. Hamur, Sayfa Sayısı 214, ISBN 9786053645559, Kategori Kitap > Yardımcı Eğitim Kaynakları > Genel, Yazar Dilek Erdoğan Kurumlu, Pegem A Yayıncılık – KPSS KitaplarıSınavlara Hazırlık Dizisi,

Etiketler : , , , , ,

Yorum Yaz