11. Sınıf İleri Düzey Matematik Özet kitabı

Kitaplar kategorisine 17 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi, 30 defa okundu

Özyaşar Elyıldırım – 11. Sınıf İleri Düzey Matematik Özet
Bu özet kitap, okul müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır. Kitaptaki konular, ders kitabıyla uyumlu olarak sıralanmış ve açıklanmıştır. Hazırlanış amacı, öğrenciyi yoğun ve boğucu ayrıntılarla dolu yardımcı kaynaklardan kurtarmaktır. İhtiyaç olan her bilgi öz ve anlaşılır olarak bu kitapta yer almaktadır. Uzun konu anlatımları yok, gereksiz bilgi yığınları yok, yorucu ayrıntılar yok. Doyurucu, eksiksiz ama yormayan bir kitap bu.
Konu anlatımlarında çok önemli noktaları uyarılarla belirttik. Bazı konuları daha anlaşılır görsellere çevirdik. Ünite sonlarında tarama testlerine yer verdik. Kendinizi sınamanız için dört yazılı sınav ve iki deneme sınavı koyduk. Ayrıca üniversite giriş sınavlarına hazırlanmanız amacıyla, konu anlatımlarının içine sık sık çözümlü YGS-LYS soruları yerleştirdik.
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.
Basım Tarihi 9/2016, Basım Yeri Türkiye / İstanbul, Boyutlar 19,50×27,50 cm, Dil Türkçe, Format Karton Kapak, Kağıt Tipi Kuşe, Sayfa Sayısı 80, ISBN 9786059716079, Kategori Kitap > Yardımcı Eğitim Kaynakları > Genel, Yazar Özyaşar Elyıldırım,

Etiketler : , , , , ,

Yorum Yaz